CMS atjaunošana

Pēc mājas lapas izstrādes ir svarīgi parūpēties, lai izstrādātā programmatūra nenoveco. Galvenās problēmas, kas mēdz rasties, ja savlaicīgi netiek atjaunota mājas lapas programmatūra:

  • Potenciāli drošības draudi un mājas lapas uzlaušanas risks, jo netiek saņemti drošības atjauninājumi.
  • Apgrūtināta vai neiespējama tālākā mājas lapas attīstība (dažādi uzlabojumi, integrācijas u.tml.) nesaderīgu platformas un komponenšu programmatūras versiju dēļ.
  • Mainoties servera programmatūrai, hostinga pakalpojumu sniedzējs var pārtraukt piedāvāt vecākas servera programmatūras versijas, kas nepieciešamas, lai vecāka mājas lapa, kuras programmatūra nav saderīga ar jaunāku servera programmatūru, varētu turpināt darboties.

Atjaunosim Wordpress, Joomla un citu satura vadības sistēmas un to paplašinājumus (spraudņus). Pirms atjaunināšanas veiksim rezerves kopēšanu un pēc izmaiņu veikšanas notestēsim mājas lapas darbību. Lai nodrošinātu mājas lapas darbības nepārtrauktību, pirms darbu veikšanas piedāvājam izveidot atsevišķu testa vidi.
Darbu izmaksas būs atkarīgas no mājas lapas apjoma, satura vadības sistēmas versijas, paplašinājumu (spraudņu) daudzuma un to versijām. Jo mazāks laiks pagājis kopš pēdējās atjaunināšanas, jo lielāka iespēja piedāvāt zemāku cenu.

Lai Jums turpmāk nebūtu jāraizējas par neatjaunotas mājas lapas riskiem, piedāvājam noslēgt uzturēšanas līgumu ar fiksētu mēneša maksu. Līguma ietvaros regulāri sekosim līdzi versiju izlaidumiem un uzturēsim Jūsu mājas lapas satura vadības sistēmu un to spraudņus aktuālus.

Saņemt piedāvājumu

Lai iegūtu maksimāli precīzu piedāvājumu, lūgums detalizēti aprakstīt veicamos darbus un sagaidāmo rezultātu. Ja būs nepieciešama prasību precizēšana, sazināsimies.

Drag and drop files here or Browse

Sīkdatnes mums atvieglo pakalpojumu sniegšanu. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes.