Jauna funkcionalitāte

Ja esošā mājas lapa Jūs kopumā apmierina, bet vēlaties to tikai papildināt ar kādu jaunu iespēju - kontaktformu, interaktīvo karti, aptaujas anketu, cenu kalkulatoru, papildus valodu, galeriju, slaidšovu vai jebko citu, labprāt palīdzēsim Jūsu iecerētās izmaiņas īstenot saskaņā ar Jūsu prasībām.

Tieši tāpat varam Jūsu mājas lapai "piebūvēt" preču katalogu vai pat interneta veikalu, par pamatu izmantojot esošo dizainu.

Bieži vien jaunas funkcionālas izmaiņas vēlas interneta veikalu īpašnieki. Mainās gan piegādes veidi un samaksas veidi, gan arī atlaižu aprēķinu nosacījumi un citas biznesa funkcijas, kas atbilstoši jāatspoguļo interneta veikalā.

Arī mājas lapas dizaina izmaiņas mēdz ieviest kādas korekcijas mājas lapas funkcionalitātē. Piemēram, var rasties nepieciešamība izveidot slaidšovu, produktu karuseli, interaktīvās kartes vai iespēju pierakstīties jaunumiem.

Varam uzlabot ne vien apmeklētāju puses funkcionalitāti, bet arī atvieglot satura vadības sistēmas lietošanu - ieviest ērtākas izvēlnes, saīsnes, teksta redaktoru un failu pārvaldības sistēmu. Ja vēlēsieties, labprāt pārmigrēsim Jūsu mājas lapu uz citu satura vadības sistēmu.

Saņemt piedāvājumu

Lai iegūtu maksimāli precīzu piedāvājumu, lūgums detalizēti aprakstīt veicamos darbus un sagaidāmo rezultātu. Ja būs nepieciešama prasību precizēšana, sazināsimies.

Drag and drop files here or Browse

Sīkdatnes mums atvieglo pakalpojumu sniegšanu. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes.