Mājas lapas drošība

Šad un tad var gadīties, ka pārstāj darboties kāda no mājas lapas funkcijām un/vai parādās neglīts kļūdas paziņojums. Parasti problēma ir atrisināma ar satura vadības sistēmas vai tās paplašinājumu atjaunināšanu. Taču dažreiz problēma saistīta ar kāda trešās puses servisa darbības pārtraukumu vai izmaiņām.

Viens no šādiem piemēriem ir izmaiņas Google Maps API pakalpojuma sniegšanas noteikumos, kur vēl joprojām vairākās mājas lapās kontaktu sadaļā redzams kļūdas paziņojums "Pakalpojums Google Maps netika pareizi ielādēts šajā lapā.". Šo un līdzīgas problēmas varam atrisināt ar atbilstošu konfigurāciju pakalpojumu sniedzēju vietnēs vai aizvietojot tos ar alternatīviem pakalpojumiem.

Daudz nepatīkamāks ir gadījums, ja Jūsu mājas lapa ir uzlauzta un piesārņota ar nevēlamu saturu. Šādos gadījumos parasti palīdz mājas lapas atjaunošana no rezerves kopijas un paroļu nomaiņa. Tomēr dažreiz ļaundari ir paspējuši izdarīt izmaiņas mājas lapas kodā jau krietni pirms vizuālām izmaiņām, tāpēc, ja uz brīdi izdodas no piesārņojuma atbrīvoties, neilgi pēc šāda atjaunošanas pasākuma problēma jau atkal ir atpakaļ.

Šādos gadījumos varam palīdzēt ar rūpīgu mājas lapas failu un datubāzes izmeklēšanu, lai atrastu piesārņotās vietas un salabotu tās.

Pēc labojumu veikšanas nomainām paroles un iespēju robežās atjaunojam mājas lapas satura vadības sistēmas un spraudņu (paplašinājumu) versijas, kā arī web serverī lietoto PHP versiju.

Visbiežāk tieši ilgi neatjaunotas web aplikācijas un novecojusi servera programatūra kalpo par mājas lapas galveno ievainojamības iemeslu, tāpēc ir svarīgi savlaicīgi veikt atjaunināšanu.

Dažkārt gadās saskarties ar mājas lapām, kurām vienkārša versiju atjaunošana nav iespējama, un ir nepieciešama kompleksa migrācija un koda pārrakstīšana.

Lai novērtētu veicamo darbu apjomu, mums būs nepieciešama piekļuve mājas lapai.

Saņemt piedāvājumu

Lai iegūtu maksimāli precīzu piedāvājumu, lūgums detalizēti aprakstīt veicamos darbus un sagaidāmo rezultātu. Ja būs nepieciešama prasību precizēšana, sazināsimies.

Drag and drop files here or Browse

Sīkdatnes mums atvieglo pakalpojumu sniegšanu. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes.