Konsultācijas

Ja mājas lapas pārvaldīšana Jums sagādā grūtības, bet satura izmaiņas un citus administrēšanas darbus tomēr vēlaties veikt saviem spēkiem, piedāvājam konsultācijas Wordpress vai Joomla lietošanā.

Lai atvieglotu Jūsu uzņēmuma darbiniekiem mājas lapas satura pārvaldību un nodrošinātu zināšanu nodošanu nākamajiem darbiniekiem, iesakām pasūtīt arī individuālu Jūsu mājas lapas administrēšanas instrukciju.

Pirms lielāku mājas lapu projektu izstrādes var noderēt atsevišķa programmatūras prasību specifikācijas dokumenta izstrāde, kas kalpos kā atsauce pie līguma pielikuma un dokuments, pēc kura vadīties, veicot izstrādes nodevumu pieņemšanu un akcepttestēšanu.

Ja pēc web risinājuma izstrādes vēlaties, lai nodevums nākotnē būtu ērti attīstāms jūsu pašu darbiniekiem vai citiem izstrādātājiem, varam izstrādāt arī programmatūras projektējuma aprakstu.

Piedāvājam savas zināšanas un ilggadējo pieredzi arī tādos projektos, kuru realizāciju uzticēsiet citiem izstrādātājiem. Neatkarīga speciālista piesaiste palīdzēs novērst iespējamos riskus, ka Jūsu sadarbības partneris varētu pielāgot izstrādi savam ērtumam, nevis censties nodrošināt Jūsu prasību pilnvērtīgu un precīzu izpildi.

Labprāt palīdzēsim šādos Jūsu projekta posmos:

  • Biznesa prasību analīze un specificēšana.
  • Izmaiņu pieprasījumu vai prasību specifikācijas dokumenta sagatavošana.
  • Komunikācija ar iepirkuma kandidātiem un prasību precizēšana.
  • Izstrādes līguma analīze un pasūtītājam izdevīgu nosacījumu iekļaušana līgumā.
  • Komunikācija ar sadarbības partneri risinājuma izstrādes posmā.
  • Izstrādātā risinājuma nodevumu testēšana un kļūdu pieteikumu sagatavošana.

Saņemt piedāvājumu

Lai iegūtu maksimāli precīzu piedāvājumu, lūgums detalizēti aprakstīt veicamos darbus un sagaidāmo rezultātu. Ja būs nepieciešama prasību precizēšana, sazināsimies.

Drag and drop files here or Browse

Sīkdatnes mums atvieglo pakalpojumu sniegšanu. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes.