SIA "V&TLOM" ir viens no vadošajiem metāllūžņu iepircējiem Latvijā. Papildus metāllūžņu iepirkšanai uzņēmums piedāvā veikt objektu demontāžu, konteineru nomu, kā arī transporta pakalpojumus metāllūžņu izvešanai.

V&TLOM bija nepieciešama jauna mājas lapa ar unikālu dizainu. Projektā piesaistījām dizaineri, kura izveidoja klienta prasībām atbilstošu dizainu, kas tālāk programmēšanas procesā tika atbilstoši pielāgots visa veida ierīcēm.

Mājas lapā iestrādājām darbiniekiem ērti lietojamu metāllūžņu cenu pārvaldības rīku, kur visas izmaiņas paveicamas Excel līdzīgā lapā. Savukārt mājas apmeklētājiem iespējams aprēķināt nododamo metāllūžņu cenu ar kalkulatora palīdzību, kā arī cenu saraksta sadaļā apskatīt un izdrukāt metāllūžņu iepirkšanas cenas visās uzņēmuma filiālēs.

V&TLOM patīk svētkos nedaudz izdekorēt savu mājaslapu, tāpēc izveidojām iespēju mājas lapā svētku periodā noteiktos blokos rādīt svētku dekorācijas. Tāpat arī svarīga funkcija ir informēt klientus, tāpēc papildinājām mājas lapu ar iespēju attēlot dažādus informatīvus paziņojumus izlecošajos logos.

Apskatīt mājas lapu

vtlom homepage

vtlom kalkulators mobilevtlom mobile kā tas notiek

vtlom prices

vtlom prices print view

Apskatīt mājas lapu

Sīkdatnes mums atvieglo pakalpojumu sniegšanu. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat, ka izmantojam sīkdatnes.